Menu

Żegnajcie, zmarszczki!

Pożegnaj zmarszczki, które postarzają, powodują, że twarz wygląda na zmęczoną i mniej pogodną. Najczęściej zmarszczki tworzą się wokół ust, oczu lub na czole. Mogą powstawać również w okolicy owalu twarzy czy na dekolcie. Na szczęście możesz się ich pozbyć. Cera bez zmarszczek – młodzieńcza, energiczna, promienna i wypoczęta – to możliwe! W Klinice Miracki proponujemy Pacjentom wiele sposobów na usuwanie zmarszczek – wśród nich są również najnowocześniejsze metody laserowe lub oparte o ultradźwięki czy podczerwień. Mamy również klasyczne metody odmładzania w nowoczesnej odsłonie – to wypełniacze od najlepszych producentów i o unowocześnionej formule. Jeżeli zależy Ci na spektakularnych i szybkich efektach terapii odmładzającej – wypełnienie zmarszczek jest właśnie dla Ciebie. Dodatkowo, preparaty podawane przez lekarzy specjalistów mogą posłużyć do korygowania owalu twarzy czy kształtu ust. Poznaj możliwości wypełniaczy w Klinice Miracki.

Pozbądź się zmarszczek z Neauvia

Nowoczesne i bezpieczne preparaty hialuronowe Neauvia Organic mają bardzo szerokie zastosowanie. Doskonale sprawdzają się w wypełnianiu zmarszczek wokół oczu, ust, w okolicy czoła a także do korygowania owalu twarzy. Dzięki nim można również wypełniać zmarszczki na dłoniach, korygować asymetrię twarzy i modelować policzki. Działanie zabiegów wypełniających dodatkowo nawilża skórę i pobudza do produkcji kolagenu. Dzięki nie patogennej formule preparatów Neauvia Organic, zmniejsza się ryzyko reakcji immunologicznej, a wszelkie ślady pozabiegowe znikają szybciej. Neauvia ma również rozwiązania dla Pacjentek, które chcą wymodelować usta. Neauvia Intense Lips to preparat, który wypełnia i nawilża usta. Każdy zabieg iniekcyjny w Klinice Miracki jest wykonywany przez lekarzy z dużym doświadczeniem w medycynie estetycznej. To bardzo ważne, ponieważ rola specjalisty jest kluczowa w prawidłowym rozłożeniu preparatu, tak by Pacjent osiągnął najbardziej satysfakcjonujące rezultaty zabiegowe.

Zatrzymaj przyczynę powstawania zmarszczek

Przyczyny powstawania zmarszczek mogą być różne, to między innymi indywidualne uwarunkowania, tryb życia a także mimika. Zmarszczki mimiczne powstają przez ekspresyjne używanie mimiki, śmiech czy mrużenie oczu. To nic złego – zmarszczki to po prostu skutek uboczny roześmianej twarzy 🙂 Można jednak zredukować bruzdy i zmarszczki tego typu, rozluźniając mięśnie twarzy toksyną botulinową. Wstrzyknięcie preparatu powoduje rozkurczenie mięśni, a tym samym zatrzymanie marszczenia się skóry nad mięśniem. Dzięki ostrzykiwaniu toksyną, nazywaną potocznie botoksem, redukuje się zmarszczki a twarz nabiera naturalnego i pogodnego wyglądu. Nie należy obawiać się nienaturalnego efektu nieruchomej maski – lekarz specjalista przeprowadza zabieg w bezpieczny sposób i dba o to, by zabieg przyniósł satysfakcjonujące skutki.

Toksyna botulinowa nie tylko redukuje zmarszczki, ale rozwiązuje również wiele zdrowotnych problemów. Ma zastosowanie w leczeniu nadpotliwości pach czy stóp, bruksizmu, jest również terapią antymigrenową. Wstrzyknięta w odpowiednie miejsca łagodzi migrenowe bóle głowy.

W Klinice Miracki używamy najnowocześniejszych preparatów firmy Galderma, a wszelkie iniekcje są przeprowadzane przez doświadczonego lekarza specjalistę.

Mezoterapia – dawka młodości dla Twojej skóry

Mezoterapia to iniekcyjne podawanie substancji odżywczych. Ma działanie odmładzające, rozświetlające, nawilżające i mobilizujące skórę do naturalnej odbudowy. Podczas mezoterapii można odżywiać skórę koktajlem substancji aktywnych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb Pacjenta. Może to być kwas hialuronowy, witaminy lub składniki mineralne. Ostrzykiwanie przynosi efekt odmłodzenia skóry.

W Klinice Miracki korzystamy również z mezoterapii kolagenowej Nithya. Porcja “składnika młodości” pobudza skórę do naturalnej przebudowy i regeneracji.
Naszym Pacjentom polecamy również szerokie i dobroczynne działanie wysokostężonego osocza bogatopłytkowego. Osocze, odwirowane od pobranej krwi Pacjenta ma wspaniałe działanie odmładzające, regenerujące i redukujące zmarszczki. W Klinice Miracki wykorzystujemy nowoczesne urządzenie HD PRP Magellan, które pozwala uzyskać osocze o bardzo wysokim stężeniu płytek krwi. Dzięki temu działanie osocza jest znacznie skuteczniejsze. Zabieg ten jest uwielbiany przez gwiazdy i bardzo popularny, głównie pod nazwą “wampirzego liftingu”.

Zastosowanie mezoterapii zarówno osoczem bogatopłytkowym jak i innymi składnikami ma bardzo szerokie zastosowanie. Iniekcje nie tylko odmładzają skórę, ale również przyspieszają regenerację, redukują zmarszczki, redukują blizny i odżywiają skórę głowy, tym samym zapobiegając nadmiernemu wypadaniu włosów. Stanowią doskonałe uzupełnienie wielu terapii.

Poznaj zabiegi iniekcyjne w Klinice Miracki.

Lekarz specjalista doradzi, który z zabiegów iniekcyjnych jest dla Ciebie.
Dowiedz się więcej:

Organiczny Kwas Hialuronowy Neauvia Organic
Usuwanie zmarszczek toksyną botulinową Azzalure
Mezoterapie nawilżające, rewitalizujące likwidujące obrzęki i zasinienia.
Mezoterapia kolagenowa Nithya
Wysokostężone osocze bogatopłytkowe PRP Magellan
Alidya kuracja antycelliulitowa
Aqualix – lipoliza iniekcyjna
Karboksyterapia Venusian CO2

Zobacz również