Menu

Skuteczne leczenie trądziku różowatego? Tylko laserem!

03.12.2018

Szukasz skutecznego sposobu na leczenie trądziku różowatego? Postaw na laserowe usuwanie trądziku różowatego przy pomocy najnowocześniejszych urządzeń!

Skuteczne leczenie trądziku różowatego – cała nadzieja w laserach!

Trądzik różowaty to problem, z którym boryka się wiele dorosłych kobiet. Pierwszym objawem jest skłonność do częstego i intensywnego czerwienienia się, które choć początkowo szybko ustępuje, z czasem może zamienić się w rumień stały zlokalizowany na nosie, policzkach i brodzie. Po pewnym czasie do objawów trądziku różowatego mogą także dołączyć popękane naczynka, grudki i krostki, a także swędzenie i pieczenie skóry. Dlatego nie należy bagatelizować tego problemu i podjąć odpowiednie leczenie jak najwcześniej, aby nie doprowadzić do rozwoju tej przypadłości. Specjaliści z naszej kliniki w szczególności polecają w tym celu zabiegi laserowe przy pomocy innowacyjnych laserów Alma Harmony Dye VL oraz Cutera Excel V.

Leczenie trądziku różowatego laserem Alma Harmony Dye VL

Jednym z urządzeń, które w naszej klinice wykorzystujemy do laserowego leczenia trądziku różowatego, jest laser Alma Harmony Dye VL. To nowoczesny system laserowy stworzony przede wszystkim w celu fotoodmładzania i usuwania różnorodnych objawów procesu fotostarzenia skóry. Zabieg laserowy z wykorzystaniem tego urządzenia pozwala na błyskawiczne wyrównanie kolorytu skóry, jej ujędrnienie i odświeżenie, a przy tym pozbycie się drobnych zmian naczyniowych (trądzik różowaty, popękane naczynka), dzięki oddziaływaniu światła laserowego na hemoglobinę zawartą w skórze.

Laser Alma Harmony Dye VL wykorzystuje siłę trzech filtrów, skupiając światło w jednym zakresie. Zastosowana w urządzeniu nowoczesna technologia pozwala skutecznie leczyć naczyniowe zaburzenia skóry, zapewniając pacjentowi wysokie bezpieczeństwo i zmniejszając do minimum ryzyko wystąpienia niepożądanych skutków ubocznych. Nasi specjaliści są w stanie przeprowadzić zabieg w trybie tradycyjnym lub dynamicznym – w zależności od indywidualnych zapotrzebowań i wrażliwości pacjenta. Bardzo dużą zaletą tego systemu jest unikalna końcówka chłodząca, która zwiększa komfort podczas zabiegu i czyni go niemal bezbolesnym. Zabieg tym urządzeniem nie naraża też pacjenta na długi i uciążliwy okres rekonwalescencji. Pierwsze efekty zabiegu będą widoczne po przeprowadzeniu pierwszej sesji – skóra zyska zdecydowanie młodszy wygląd i bardziej wyrównany koloryt, a zmiany naczyniowe ulegną wyraźnemu zmniejszeniu.  

Laserowe leczenie trądziku różowatego Cutera Excel V

Specjaliści z naszej kliniki mają też do zaoferowania skuteczne leczenie trądziku różowatego przy pomocy  lasera naczyniowego najnowszej generacji – Cutera Excel V. Zabieg z zastosowaniem tego urządzenia daje gwarancję pełnego bezpieczeństwa, szybkości oraz skuteczności leczenia. W efekcie zabiegu przeprowadzonego przy pomocy lasera Cutera Excel V, trądzik różowaty zostaje całkowicie wyleczony. Efekt może pojawić się już po pierwszej sesji zabiegowej, jednak najczęściej zabieg należy powtórzyć kilkukrotnie dla uzyskania satysfakcjonujących rezultatów. Tak samo, jak w przypadku lasera Dye VL, w laserze Cutera Excel V zastosowano specjalną głowicę chłodzącą leczony obszar, która pozwala uniknąć nie tylko bólu, lecz także przegrzania i poparzenia skóry. Sama procedura jest natomiast bardzo sprawna i krótka – trwa zaledwie od kilku do kilkunastu minut i nie wymaga zastosowania wcześniejszego znieczulenia.

Laserowe leczenie trądziku to tylko jedno z wielu wskazań do wykorzystania lasera naczyniowego Cutera Excel V. Urządzenie pozwoli nam pozbyć się pierwszych objawów trądziku różowatego i rumienia, jak również bardziej zaawansowanych form zmian naczyniowych, np. teleangiektazji, naczyniaków, ,,pajączków” czy żylaków kończyn dolnych.

Więcej informacji na temat laserowego leczenia trądziku różowatego znajdą Państwo na stronach:

Fotoodmładzanie

Leczenie trądziku różowatego laserem

 

 

Zobacz również

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Ogólnopolska premiera Endermologie LPG Alliance

Wczesne przedpołudnie (mimo groźnych zapowiedzi meteorologicznych) przywitało nas we wtorek 9 maja, w warszawskiej restauracji Belvedere przepiękną, słoneczną pogodą. Najlepiej – ponieważ to, co chcieliśmy ogłosić naszym gościom – premiera najnowocześniejszego urządzenia Endermologie LPG Alliance – zasługiwało na wiele słońca 🙂

Czytaj dalej