Menu

Wróć do swojego rozmiaru! Bez skalpela i męczących terapii

Marzysz o powrocie do swojego rozmiaru sprzed roku, sprzed ciąży bądź sprzed trzydziestki? Pomożemy Ci spełnić marzenia! To pierwsza dobra informacja. Druga jest taka, że wyszczuplenie nie musi oznaczać dużych wyrzeczeń, uciążliwych i bolesnych procedur i sięgania po chirurgię plastyczną. Nowoczesne metody modelowania sylwetki pozwalają pozbyć się tłuszczu z brzucha, cellulitu i obrzęków – bezpiecznie i z zachowaniem pełnego komfortu Pacjenta. Jak to możliwe? W Klinice Miracki korzystamy z najnowszej wiedzy medycznej, najnowocześniejszych technologii i profesjonalnego zespołu zabiegowego. To pozwala na osiąganie efektów, z których będziesz zadowolona, bez bólu, bez inwazyjnych procedur i bez dużych wyrzeczeń.

Polubisz swój nowy brzuch, boczki i uda

Nowy, czyli mniejszy! Zauważysz jak znikają centymetry z brzucha, talii, boczków, ud, ramion, pleców. Bezinwazyjne wyszczuplanie jest rozwiązaniem na wiele problemów z nadmiarem tkanki tłuszczowej. W Klinice Miracki polecamy naszym Pacjentkom laserowe usuwanie tłuszczu SculpSure – bezinwazyjne, bez przerywania naskórka i bardzo skuteczne. SculpSure to urządzenie, które emituje energię lasera. Lekarz przykłada do miejsca zabiegowego specjalne głowice (tak zwane pady), które pozwalają energii przedostać się przez skórę do warstw tłuszczu. Tkanka tłuszczowa ulega zniszczeniu, dzięki procesowi termicznemu. Następnie jest usuwana z organizmu w naturalnym procesie metabolicznym.

Laserowe usuwanie tkanki tłuszczowej doskonale sprawdza się do wyszczuplania talii, redukowania tkanki tłuszczowej na brzuchu, udach, ale także plecach czy ramionach. To zabieg, który jest szczególnie pomocny w wyszczuplaniu problemowych partii – czyli takich, które trudno wyszczuplić nawet podczas intensywnych ćwiczeń czy dzięki zdrowej diecie.

Pozbądź się niechcianego tłuszczu i cellulitu

Niestety, cellulit może się pojawiać nawet u osób, które nie mają problemu z nadwagą. Skórka pomarańczowa sprawia jednak, że wiele z nas odkłada krótkie spodenki czy sukienki głęboko do szafy. Cellulitu nie należy się wstydzić, można po prostu się go pozbyć. Jak to zrobić? Pacjentkom, którym zależy na wyszczupleniu i zredukowaniu cellulitu proponujemy Accent Prime – to zabieg, który łączy oba te efekty terapeutyczne. Accent Prime to połączenie fal ultradźwiękowych i radiofrekwencji. Stosowane naprzemiennie doprowadzają do uszkodzenia tkanek tłuszczowych i stymulują układ limfatyczny do szybszego usuwania ich z organizmu. Pobudzenie krążenia wspiera terapię antycellulitową, wspomaga również ujędrnienie skóry. Accent Prime doskonale sprawdza się w modelowaniu brzucha, talii, pośladków, ramion czy ud. Jego całościowe działanie, daje doskonałe efekty zarówno wyszczuplające, jak i poprawiające kondycję skóry.

Co najważniejsze, zabieg jest bezinwazyjny. To oznacza komfort Pacjenta podczas zabiegu i szybki powrót do codziennych czynności po wyjściu z gabinetu medycyny estetycznej.

Pozbądź się obrzęków i uczucia ciężkości

Dyskomfort związany z uczuciem ciężkości nie musi mieć związku z otyłością. Zdarza się, że w naszym organizmie zalega woda lub niechciane toksyny. To powoduje efekt obrzmienia i pogarsza samopoczucie. Osobom, które chcą pozbyć się obrzęków, poprawić krążenie limfatyczne, pozbyć się cellulitu i naprawdę się zrelaksować proponujemy nowoczesny masaż próżniowy Endermologia LPG Alliance. Nowoczesne urządzenie miało swoją polską premierę w Klinice Miracki i jest światowym hitem w terapiach wyszczuplających. Endermologia doskonale sprawdza się jako samodzielny zabieg, ale również jako wsparcie dla innych terapii, modelujących sylwetkę.
Nowoczesna głowica znacznie zwiększa skuteczność zabiegu – wspomaga kosmetologa w wykonywaniu ruchów, niezbędnych do zapewnienia kompleksowego masażu.

Endermologia może być wykonywana na obszarze brzucha, pośladków, ud i pleców. Modeluje sylwetkę, wyszczupla, poprawia krążenie krwi i limfy, działa detoksykująco i zmniejsza obrzęki. Ujędrnia skórę i redukuje cellulit. Dodatkowo, rozluźnia mięśnie i poprawia samopoczucie. Nasze Pacjentki już doceniły działanie nowoczesnej Endermologii LPG Alliance. Jak mówią: to jeden z najprzyjemniejszych zabiegów w medycynie estetycznej, ze względu na relaksujące działanie.

W Klinice Miracki szukamy najnowocześniejszych metod zabiegowych, które są skuteczne i bezpieczne dla Pacjenta. Dlatego wykorzystujemy bezinwazyjne terapie, które są nowoczesną odpowiedzią na klasyczne zabiegi medycyny estetycznej. Obecnie wyszczuplanie, modelowanie sylwetki, ujędrnianie skóry, redukcja cellulitu i obrzęków ma nowe, małoinwazyjne i przyjemne oblicze. Pacjentki to doceniają, a my mamy ogromną satysfakcję z rezultatów zabiegowych” – mówi Karina Dudek – Miracka, dyrektor zarządzająca i współzałożyciel Kliniki Miracki.

Medycyna estetyczna poczyniła ogromne postępy, a my robimy wszystko by dotrzymać kroku najnowocześniejszym odkryciom medycznym. W swojej pracy lekarza medycyny estetycznej przede wszystkim kieruje się dobrem Pacjenta. Nowoczesne technologie i wsłuchanie się w potrzeby zabiegowe, pozwalają na osiąganie satysfakcjonujących efektów, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.” – dodaje