Menu

Terapie łączone – zrobimy co najlepsze dla Twojej skóry

Odzyskanie młodzieńczego wyglądu skóry, przywrócenie jej sprężystości i redukcja zmarszczek są możliwe. Medycyna estetyczna daje wiele możliwości i proponuje cały szereg zabiegów, które można wykonać. Dzięki nim można wypełnić np. zmarszczki wokół oczu (tak zwane kurze łapki), zmarszczki palacza, dolinę łez czy tak zwaną “lwią zmarszczkę” na czole. Ważne jest również napięcie skóry, które dodaje młodzieńczej świeżości. 

Jak wybrać idealny zabieg?

Przede wszystkim to pytanie należy zadać specjaliście. Doświadczony lekarz medycyny estetycznej pomoże dobrać taką terapię, która najlepiej spełni oczekiwania Pacjenta i pozwoli osiągnąć najlepsze rezultaty. Odpowiednio dobrany zabieg to taki, który jest skrojony na miarę potrzeb Pacjenta i nowoczesny. To oznacza, że powinien być nie tylko skuteczny, ale również bezpieczny, nie pozostawiający efektów ubocznych, nie wymagający długiego okresu rekonwalescencji.

W Klinice Miracki wybieramy procedury, które dają nie tylko satysfakcję zabiegową, ale są bezpieczne i komfortowe dla Pacjantów. Nowoczesne zabiegi, wykonywane za pomocą przełomowych technologicznie urządzeń i dobrane przez lekarza specjalistę, dają najlepsze rezultaty i długotrwały efekt” – mówi doktor Krzysztof Miracki, certyfikowany lekarz medycyny estetycznej i współzałożyciel Kliniki Miracki w Warszawie.

Odmładzanie skrojone na miarę potrzeb

Usuwanie zmarszczek i poprawa kondycji skóry są bardziej skuteczne, gdy dobieramy całościowe terapie, skomponowane z wzajemnie uzupełniających się zabiegów. Dlaczego? Ponieważ dzięki temu możemy działać na skórę kompleksowo i rozwiązywać różne problemy, związane ze starzeniem się skóry.

U naszych Pacjentek obserwujemy spektakularne rezultaty terapii łączonych. Odpowiednio dobrane zabiegi wzmacniają efekt i sprawiają, że utrzymuje się on dłużej. Spłycenie zmarszczek, przywrócenie napięcia wiotkiej skórze można osiągnąć szybciej, a następnie dłużej cieszyć odmłodzoną, promienną skórą” – mówi doktor Krzysztof Miracki.
Współzałożyciel Kliniki Miracki swoim Pacjentkom poleca dedykowane terapie.

Przedstawiamy jedną z nich – połączenie nowoczesnego bezinwazyjnego liftingu skóry i naturalnej mezoterapii wysokostężonym osoczem bogatopłytkowym.

Technologia HIFU plus naturalne bogactwo osocza – działanie

Bezinwazyjny lifting, wykonany w technologii HIFU to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania zmarszczek, poprawy owalu twarzy, likwidacji wiotkiej skóry i podwójnego podbródka. Zabiegi, wykonywane w tej technologii są skuteczne, bardzo precyzyjne i bezpieczne, dlatego można je stosować również do redukcji zmarszczek wokół ust, oczu a nawet do uniesienia brwi. HIFU to inaczej High Intensity Focused Ultrasound, czyli wysokoenergetyczna fala ultradźwiękowa. Skoncentrowana wiązka ultradźwięków precyzyjnie trafia aż do trzech warstw: skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej. Dzięki działaniu termicznemu, rozpoczyna w skórze naturalny proces przebudowy i produkcji kolagenu. Pierwsze efekty są widoczne wkrótce po zabiegu, jednak całkowity proces odbudowy skóry trwa około dwóch miesięcy. Po takim czasie widoczny jest spektakularny efekt.

SonoQueen i Ultraformer III – technologia HIFU w Klinice Miracki

W Klinice Miracki wykorzystujemy urządzenia SonoQueen i Ultraformer III, pracujące w technologii HIFU. Ich ogromną zaletą jest skuteczny lifting twarzy, szyi, obkurczenie skóry i pobudzenie jej do naturalnej przebudowy. Ta technologia pozwala wykorzystać naturalny potencjał regeneracyjny drzemiący w skórze. Usuwanie zmarszczek mimicznych, bruzd na twarzy, poprawa owalu twarzy, uniesienie brwi czy redukcja zmarszczek wokół oczu, odbywa się dzięki uruchomieniu w skórze mechanizmów młodzieńczej odbudowy.
Co najważniejsze – ta przełomowa technologia jest niemal bezbolesna i bardzo skuteczna. Wystarczy jeden zabieg, by cieszyć się młodszym wyglądem, nawet przez kilka lat. Dla pełniejszych efektów i udoskonalenia kondycji skóry, doktor Krzysztof Miracki zaleca uzupełnienie terapii mezoterapią, z wykorzystaniem wysokostężonego osocza bogatopłytkowego.

Wampirzy lifting jako wsparcie dla ultradźwięków

Ostrzykiwanie osoczem bogatopłytkowym to doskonałe uzupełnienie zabiegów odmładzających. Mezoterapia wywołuje mechanizm regeneracji skóry w okolicy miejsca nakłucia. Wprowadzone za pomocą igły płytki krwi, wspierają proces odbudowy i odmłodzenia skóry. Wampirzy lifting – czyli mezoterapia osoczem, pozyskanym z krwi Pacjenta cieszy się ogromną popularnością. Nic dziwnego, zabieg jest bardzo skuteczny, odmładza, redukuje zmarszczki i rozświetla cerę. Wysokostężone osocze, które otrzymujemy dzięki nowoczesnemu urządzeniu HD PRP Magellan, daje doskonałe efekty. Połączone działanie mezoterapii osoczem bogatopłytkowym i bezinwazyjnego liftingu HIFU, odmładza, regeneruje i ujędrnia skórę. Mezoterapia wspiera procesy odbudowy skóry po działaniu ultradźwięków, dzięki czemu rezultaty są dłużej utrzymują się na skórze.

Dowiedz się więcej o zabiegach:

SonoQueen
Ultraformer III
HD PRP Magellan – wysokostężone osocze bogatopłytkowe